Oto kilka opinii z Google:
Polecam tą szkółkę szybkie terminy jazd. Instruktorzy mili a najlepsi to pan Bartek i selega. Wynik pozytywny za pierwszym razem
Polecam z całego serca. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, spokojni i dobrze przygotowywuja do egzaminu a wszystkie jazdy odbywały sie w miłej atmosferze❤️
Bardzo polecam tę szkołę! Profesjonalne przygotowanie, bardzo uprzejmi i wyluzowani instruktorzy, którzy z chęcią przekazują wiedzę. Zawsze na jazdy chodziłam z uśmiechem na twarzy. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu, dzięki czemu zdałam go bez stresu.
Z czystym sumieniem polecam OSK Perfect. To profesjonalna szkoła, która świetnie przygotowuje do egzaminu, a co najważniejsze – uczy bezpiecznej i pewnej jazdy. Instruktorzy są cierpliwi i mają indywidualne podejście, co sprawiło, że nauka była przyjemnością, a nie stresującym obowiązkiem. Bez problemu zdałem egzamin za pierwszym razem.
Z CAŁEGO SERDUSZKA POLECAM!!! Szkoła nauki jazdy na 5* zasługuje zdecydowanie! Zaczynając od teorii – świetna formuła nauczania „hybrydowego”. Co do jazd, jestem naprawdę pełna podziwu dla cierpliwości instruktorów. Indywidualne podejście, instruktorzy uczą techniki jazdy nie „pod egzamin”, ale faktycznie przygotowują do późniejszych, samodzielnych jazd!
Bardzo mili instruktorzy, w szczególności Pani Iwona i Pan Marcin. Zdane za pierwszym dzięki dobrym wskazówkom, polecam!
Świetne przygotowanie do egzaminu i do samodzielnego poruszania sie po drodze. Wysoka dyspozycyjność zapisu na jazdy, kurs trwał niecałe 2 miesiące! Super instruktorzy z dobrym podejściem i dużą wiedzą. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam każdemu.
Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia, bardzo wyrozumiali i uprzejmi instruktorzy.
Polecam bardzo, wszystko załatwiłem w przeciągu dwóch miesięcy. Pan Robert i Pani Iwona bardzo dobrze mnie przygotowali i zdane za pierwszym.
Z całego serca polecam! Po 3 latach przerwy świetne przygotowanie do egzaminu i poruszania sie po drodze. Pani Iwona, z którą jeździłam, prowadziła naukę w przyjemnej atmosferze, bez stresu, co przekładało sie na pewność siebie za kierownicą. Jest to najlepsza szkoła jazdy!
Bardzo polecam! Tento ośrodek szkolenia kierowców jest super. Pani Iwonka – kobieta o dobrym sercu i z dużą cierpliwością, potrafiąca od a-z wytłumaczyć całą teorię. Pan Marcin oraz Pan Michał również w prosty i konkretny sposób tłumaczą wszystko bardzo szczegółowo 🙂
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły jazdy, w której się uczyłam. Instruktorzy są profesjonalni, cierpliwi i zawsze gotowi do pomocy. Kurs przebiegał w miłej atmosferze, a zajęcia były dobrze zorganizowane. Dzięki nim poczułam się pewnie za kierownicą.
Polecam z całego serca OSK Perfect. Wykupiłem sobie jazdy doszkalające w sumie 4. Wystarczyły tylko 3 by zdać egzamin za 1 razem. Pani Iwonka, która mnie szkoliła jest profesjonalistką. Wszystko tłumaczyła jak należy ze stoickim spokojem. Jazdy po trasach egzaminacyjnych.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy! Moja córka zdała egzamin za pierwszym razem, a to zasługa świetnych instruktorów, którzy wykazali się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. To zdecydowanie najlepsza szkoła w Zabrzu!
Super szkoła instruktorzy na najwyższym poziomie, zdane za drugim razem w Bytomiu. Polecam bardzo tą szkołę jazdy
Polecam z całego serca! Wszystko zajęło mi półtora miesiąca. Świetne podejście do kursanta. Pan Marcin ogarnął ze mną wszystko, nawet jeśli coś sprawiało mi większe problemy, atmosfera też super. Wybór godzin jazd jest wręcz idealny. Jednym słowem Perfect
Świetna szkółka!! Instruktorzy mają bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta co bardzo pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie na jazdach 😁 Nie ma strachu co do popełniania błędów jako, że wszystko jest analizowane i poprawiane podczas jazdy 🩷 Gorąco polecam!
Szkoła Perfect jak brzmi nazwa, gwarantuje !!! Jestem po zdanym egzaminie… Polecam jedememu, jestem najlepszym dowodem na to że instruktorzy są profesjonalni, a przy tym ludzcy i uprzejmi… Mają doskonałe podejście do osób uczących się.
Po 4latach przerwy od egzaminu na prawo jazdy z polecenia Przyszłam do PERFECT 😉 Czego nie żałuję w krótkim czasie nauczono mnie wszystkiego i przekazano 100% wiedzy czego w innych szkołach nie posiadałam zdałam za pierwszym razem 😉 Serdecznie Polecam Wszystkim !!!!! 🩷
Naprawdę EKSTREMALNIE profesjonalna firma. Miałem bardzo mało czasu na wyjeżdżenie godzin przed wyprowadzką na studia, ale nie stanowiło to dla nich żadnego problemu i ekspresowo rozplanowali mi jazdy z góry. Instruktorzy MEGA pozytywni!